Zestaw bombek Royal Christmas No.1

109

Ulegnij świątecznej manii La Manii Home!

Zgodzisz się z nami, jeśli napiszemy, że bombki są najbardziej popularnymi ze świątecznych ozdób? Przygotowaliśmy dla Ciebie prawdziwie królewską kolekcję! Pod nazwami Royal Christmas No.1, No.2 oraz No.3 kryją się piękne, lśniące bombki, które odmienią oblicze Twojego domu. Na ten wyjątkowy, wyczekiwany przez wielu czas. Zestawiaj je dowolnie i stwórz swoją własną, unikatową kompozycję.

Zestaw bombek Royal Christmas No.1

No. 1 to para ręcznie malowanych bombek, w szalenie eleganckich kolorach La Manii. Złoto przeplata się tu z bielą, ale i zdobi głęboką, klasyczną czerń. Każdą z bombek wieńczy delikatna, satynowa wstążka o szampańskim kolorze. Skuś się na te pękate, błyszczące cuda!

Historia naszych bombek

Bombki sygnowane przez LMH są – zgodnie z tradycją – dmuchane, a następnie malowane ręcznie przez polskich rzemieślników. Wszystko to odbywa się w jednej z najsłynniejszych fabryk w Europie. Tam, gdzie powstają znane na całym świecie, zachwycające bombki, które zdobią dwory królewskie!

Zobacz nasze propozycje. Wybieraj spośród produktów takich, jak: Zestawy Royal Christmas No.1, No.2 i No.3, La Mania Handbag, czy Royal Candy Gold oraz Red. Wyobraź sobie, jak przybierasz nimi świąteczne drzewko. Jest piękne, prawda? Najpiękniejsze!

Życzymy Ci niezwykłych Świąt!

La Mania Home

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549413074
Materiał: dmuchane szkło, malowane farbami, brokatami, lakierowane
Średnica: 10 cm

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Zestaw bombek Royal Christmas No.1
109
109