Miłość do mody jest fundamentem La Manii; miłość do domu – La Manii Home. Obie te marki stworzyła Joanna Przetakiewicz wraz z synem Aleksandrem. Jej uwielbienie do tworzenia wyjątkowej atmosfery w ich domu i przywiązanie do detalu były inspiracją do powołania do życia Concept Store LA MANIA HOME.

W Concept Store LA MANIA HOME wierzymy, że wnętrza, tak jak moda, wyrażają charakter człowieka i inspirują do działania. Dlatego oferujemy produkty, o których śmiało możemy powiedzieć, że są nie tylko najwyższej jakości, ale również łączą ponadczasową klasykę z awangardą.

O Nas

Wnętrze LMH

Dom to miejsce wyzwalające najpiękniejsze uczucia: czułość, troskę, radość i miłość. Dlatego też nasze wnętrza wypełnione są produktami, które przynoszą szczęście, dobre wibracje, spokój po ciężkim dniu, czy nawet… rozkosz. Pozwalają ci w pełni wyrazić siebie i sprawiają niewysłowioną przyjemność.

W domu La Mania Home znajdziesz wyjątkowe dodatki, które idealnie łączą klasykę ze współczesnością, a śmiałość z prostotą. Jeżeli kochasz piękno – jesteś w idealnym miejscu.

Wartości LMH
Wierzymy, że dom powinien wibrować pozytywną energią i wspierać nasze relacje z bliskimi. Ta idea przyświecała nam, gdy szukaliśmy produktów do Concept Store LA MANIA HOME. Zadbaliśmy o współpracę z najlepszymi producentami, którzy są w stanie zagwarantować najwyższą jakość materiałów i tkanin, czy idealne dopasowanie kolorów i wzorów. Nasze produkty dobieramy zgodnie z estetyką La Mania: wszystko po to, aby zainspirować Cię do znalezienia szczęścia w swoich czterech kątach.
1. Made with love
Wszystko co znajdziesz w naszym sklepie zostało stworzone z miłością specjalnie dla ciebie i dla twojego domu.
2. Klasyka Designu
Oferujemy produkty, które łączą klasykę wzornictwa ze współczesnym designem, tworząc ponadczasowe przedmioty pełne charakteru.
3. Dbałość o detale
W naszym asortymencie wyselekcjonowaliśmy produkty najlepszych polskich marek i od polskich rzemieślników, które wykonane są z dbałością o najmniejszy detal.