La Mania Home to wyjątkowy projekt, którego fundamentem jest nieprzemijająca miłość do domu i pięknych wnętrz. Markę stworzyła w 2019 roku Joanna Przetakiewicz wraz ze swoim synem, Aleksandrem. Połączenie uwielbienia do tworzenia w domu zapraszającej i pełnej ciepła atmosfery z przywiązaniem do detalu stanowi największą inspirację i oś marki.

W La Mania Home wierzymy, że wnętrza, tak samo jak moda, mają niezwykłą moc wyrażania charakteru człowieka. Oferujemy produkty nie tylko najwyższej jakości, ale też takie, które dadzą Ci radość, gdy będą znajdowały się w Twojej przestrzeni – łącząc ponadczasową klasykę z odważną awangardą.

O Nas

Wnętrze LMH

Dom to wyjątkowe miejsce, które wyzwala w nas najpiękniejsze uczucia: czułość, troskę, radość i miłość. Dlatego też tak ważne jest dla nas to, by wypełniać wnętrza wokół nas dodatkami, które mają niezwykłą moc przynoszenia szczęścia, przekazywania dobrych wibracji i spokoju po ciężkim dniu. Takie przestrzenie stają się Twoją oazą i pozwalają Ci w pełni wyrazić siebie, a przy tym przebywanie w nich sprawia ogromną przyjemność.

Jeżeli kochasz piękno – jesteś w idealnym miejscu. W domu La Mania Home znajdziesz wyjątkowe dodatki, które idealnie łączą klasykę ze współczesnością, a śmiałość – z prostotą.

Wartości LMH
Wierzymy, że dom to coś więcej, niż cztery ściany. Powinien wibrować pozytywną energią i wspierać nasze relacje z bliskimi. To właśnie ta idea przyświecała nam, gdy szukaliśmy idealnych produktów do katalogu La Mania Home. Zadbaliśmy o współpracę z najlepszymi producentami, którzy są w stanie zagwarantować najwyższą jakość materiałów i tkanin oraz idealne dopasowanie kolorów i wzorów. Nasze produkty dobieramy zgodnie z estetyką La Mania: wszystko po to, aby zainspirować Cię do znajdowania szczęścia w swoich czterech kątach.
1. Made with love
Wszystko co znajdziesz w naszym sklepie zostało stworzone z miłością i troską specjalnie dla ciebie i dla twojego domu.
2. Klasyka Designu
W naszym katalogu znajdziesz produkty, które łączą klasykę wzornictwa ze współczesnym designem, tworząc ponadczasowe przedmioty pełne charakteru.
3. Dbałość o detale
W asortymencie znajdziesz produkty zaprojektowanie z dbałością o najdrobniejsze detale i z najwyższej jakości materiałów – bo Ty i Twój dom zasługujecie na to, co najlepsze..