Miłość do mody jest fundamentem La Manii; miłość do domu – La Manii Home. Obie te marki stworzyła Joanna Przetakiewicz wraz z synem Aleksandrem. Jej uwielbienie do tworzenia wyjątkowej atmosfery w ich domu i przywiązanie do detalu były inspiracją do powołania do życia La Mania Home.

W La Mania Home wierzymy, że wnętrza, tak jak moda, wyrażają charakter człowieka i inspirują do działania. Dlatego w naszej pierwszej kolekcji składamy hołd kobiecie La Manii – kochającej klasykę, z mocnym charakterem, nie bojącej się awangardy. Takie też przedmioty stworzyliśmy; przedmioty, którymi chcemy się otaczać, bez względu na styl, w jakim urządzone są nasze wnętrza.

O Nas

Wnętrze LMH

Dom to miejsce wyzwalające najpiękniejsze uczucia: czułość, troskę, radość i miłość. Dlatego też nasze wnętrza wypełnione są produktami, które przynoszą szczęście, dobre wibracje, spokój po ciężkim dniu, czy nawet… rozkosz. Pozwalają ci w pełni wyrazić siebie i sprawiają niewysłowioną przyjemność.

W domu La Mania Home znajdziesz wyjątkowe dodatki, które idealnie łączą klasykę ze współczesnością, a śmiałość z prostotą. Jeżeli kochasz piękno – jesteś w idealnym miejscu.

La Mania Home to luksus, na który możesz sobie pozwolić.

Wartości LMH
Wierzymy, że dom może znacznie powiększać dobre wibracje i wspierać nasze relacje z bliskimi. Ta idea przyświecała nam, gdy tworzyliśmy produkty La Mania Home. Zadbaliśmy o najwyższą jakość materiałów i tkanin oraz idealne dopasowanie kolorów i wzorówo każdy najmniejszy detal. Wszystko po to, aby zainspirować cię do znalezienia szczęścia w swoich czterech kątach.
Z La Mania Home stworzysz dom, który pokochasz.
1. Made with love
Wszystko co znajdziesz w naszym sklepie zostało stworzone z miłością specjalnie dla ciebie i dla twojego domu.
2. Klasyka Designu
W naszych kolekcjach łączymy klasykę wzornictwa ze współczesnym designem, tworząc ponadczasowe przedmioty pełne charakteru.
3. Dbałość o detale
Nasze produkty wykonane są dbałością o najmniejsze detale. Wszystko po to, aby wnosić do twojego wnętrza ponadczasową elegancję.