Rodzaje współpracy
Współpraca handlowa B2B - posiadasz swój sklep z dodatkami do wnętrz - zostań partnerem LMH
Cenimy sobie indywidualne podejście - każdy z naszych partnerów może spodziewać się spersonalizowanej oferty ułożonej specjalnie pod siebie. Ponadto zapewnimy wsparcie naszego wykwalifikowanego zespołu oraz pomoc w doborze asortymentu tak, by odpowiadał potrzebom Twoim i Twojej marki.
Wyjątkowy prezent dla Twoich współpracowników i kontrahentów
Możemy zaoferować Ci szeroki asortyment produktów idealnie nadających się na okolicznościowy upominek lub nagrodę. Znajdziesz u nas eleganckie dodatki, które uświetnią wnętrze i będą adekwatne na każdą okazję. Prócz domowych drobiazgów, można nabyć u nas również kartę podarunkową - idealny wybór na uniwersalny prezent.
Masz inny pomysł na współpracę? Daj nam znać, chętnie Cię wysłuchamy!
Chcesz z nami współpracować, ale żadna z powyższych form Ci nie odpowiada? Nic straconego - razem dołożymy wszelkich starań, żeby wdrożyć Twój pomysł w życie.
O marce

La Mania Home to marka, która powstała z miłości do piękna, uwielbienia detali i szczegółów, które nadają wnętrzom ostatecznego sznytu. Kreujemy w nich aurę skupienia i spokoju z jednoczesnym oddziaływaniem na zmysł estetyczny. Stawiamy na ponadczasowy design, lecz nie boimy się ekstrawagancji. Ufamy, że podobnie jak moda, dekorowanie wnętrz podkreśla indywidualność i ekspresję człowieka.

Wartości marki

Chcemy współtworzyć i uczestniczyć w kreacji przestrzeni pełnej ciepła i serdeczności. Zależy nam, by nasze produkty reznowały z wizją i inspiracją, a otaczanie się pięknymi przedmiotami z naszego asortymentu podnosiło komfort i pozytywnie wpływało na nastrój. Pragniemy, by ich jakość, bogactwo kolorów i wzorów nieustannie zachwycało i przemycało iskierki radości do codziennego życia.

Wyróżniki
1. PIĘKNO TKWI W DETALU
Produkty La Mania Home zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wykonane są z najwyższej klasy materiałów, a projekty cechuje nadzwyczajna staranność o najmniejsze szczegóły. Pamiętaj - dla Ciebie, wszystko.
2. TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
Lubimy łączyć klasykę i eksperymenty, więc w naszym katalogu znajdziesz przedmioty odpowiadające zarówno akademickiemu stylowi, jak i awangardzie. Kochamy się we współczesnym designie i selekcjonujemy z niego to, co najlepsze.
3. WIĘCEJ NIŻ STYL
Pomożemy Ci dobrać dodatki, które sprawią, że Twoje wnętrze będzie się wyróżniać spośród innych przestrzeni. Przedmioty z naszego katalogu zachwycą nie tylko Ciebie, ale również Twoich gości i klientów.

Skontaktuj się z nami!

b2b@lamaniahome.com