Talerz Stripes Blue 32 cm

199

Duży talerz Blue Stripes to połączenie tradycji i radosnego, nowoczesnego designu. Sygnowany logiem La Mania Home. Malowany w szerokie, cobaltowe i białe pasy, ozdobiony detalem w postaci misternie malowanego złotego brzegu.

Wyprodukowane w Polsce: w większości procesu ręcznie, przy pełnej współpracy z renomowaną fabryką porcelany. Logowany od spodu czarnym napisem La Mania Home i czerwonym napisem made with love. Każdy talerz zapakowany jest w czarne opakowanie prezentowe ze złotym napisem. Zalecamy mycie ręczne talerzyków:

Talerze z kolekcji Stripes wyglądają najlepiej po połączeniu ze sobą kilku różnych ornamentów. Pozwól ponieść się włoskiemu stylowi i... swojej fantazji!

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 160908540002
Materiał: Porcelana
Kolekcja: Stripes Blue
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Talerz Stripes Blue 32 cm
199
199