Szlafrok Mono Mania

499

… bo mamy manię czystego luksusu!

Wiesz, że historia szlafroka sięga XVIII-wiecznej Francji? Wyobraź sobie, jaką drogę przebyła ta część garderoby – tak dosłownie, jak i w przenośni – by obecnie stać się ważnym dla naszej marki produktem. Produktem, w który pragniemy Cię wyposażyć.

Szlafrok Mono Mania

Nosi znamiona królewskości. W końcu to on ma pierwszeństwo, by otulić Cię ciepłem i swoją niezwykłą miękkością zaraz potem, gdy wyjdziesz z łóżka, czy relaksującej kąpieli. Szlafrok ma niebanalne, ozdobne, rozszerzane rękawy i pasek. Zdobi go napis haftowany satynową nicią, o szampańskim kolorze. Kolorze, który doskonale wręcz komponuje się z off-white’ową, złamaną bielą szlafroka.

Szlafrok Mono Mania należy do kolekcji Mono Mania, której produkty sygnowane są monogramem marki. To takie tchnięcie niecodzienności w… codzienności, czyli coś, na czym szalenie nam zależy.

Pielęgnacja

Wyjątkowe przedmioty potrzebują wyjątkowego traktowania. Szlafrok Mono Mania lubi delikatne pranie w trybie eco, w 30°C i suszenie w niskich temperaturach.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549412565
Materiał: 70% wiskoza bambusowa, 30% bawełna
Kraj produkcji: Polska
Długość: 93
Szerokość: 62

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Szlafrok Mono Mania
499
499