Świeca L'Admirable

129

Świeca L'Admirable to słodka podróż, która rozgrzewa ciepłym, bursztynowym zapachem. Świeca z jednym knotem zamknięta w czarnym szkle, zrobiona jest z mieszanki naturalnych wosków, które spalają się lepiej i mocniej niż w świecach parafinowych. Dzięki temu jest bezpieczna dla środowiska i biodegradowalna. A jak pachnie? Gorący, mocny początek rozwija się w nuty patchouli, cynamonu i goździków, by zakończyć zapachem wanilii i geranium.

Świece sojowe palą się 50% czasu wolniej niż świece tradycyjne, dzięki czemu dłużej możemy się nimi cieszyć. Maksymalny zalecany jednorazowy czas palenia świecy to 3 godziny. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie, gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm. Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, najlepiej 1-1,5 godziny, to zapobiega tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot.

Skład: mieszanka wosków mineralnych i sojowych

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150046
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Wosk sojowy
Długość: 5
Szerokość: 5
Wysokość: 9
Gramatura: 180 g
Czas palenia: 36 h.

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca L'Admirable S
129
129