Świeca L'Admirable XL

Świeca L'admirable to słodka podróż, która rozgrzewa ciepłym, bursztynowym zapachem. Świeca z czterema knotami zamknięta w czarnym, matowym szkle, zrobiona jest z naturalnego wosku sojowego, który spala się lepiej i mocniej niż świece parafinowe. Dzięki temu jest bezpieczna dla środowiska i biodegradowalna. A jak pachnie? Gorący, mocny początek rozwija się w w nuty paczuli, cynamonu i goździków, by zakończyć zapachem wanilii i geranium.

Wyprodukowano w Polsce.

Instrukcja użytkowania świecy:

Maksymalny zalecany jednorazowy czas palenia świecy to 3 godziny. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm. 

#INSTAFRIENDLYLMH

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 190201380002
Materiał: Wosk sojowy
Kolekcja: L'Admirable
Kraj produkcji: Polska
Szerokość: 11
Wysokość: 10

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca L'Admirable XL
199
199