Smycz Zebra

Smycz Zebra to propozycja dla wszystkich właścicieli pupili, którym zależy zarówno na najwyższej wygodzie ich czworonożnego przyjaciela, jak i na jego modnym wyglądzie.

Biało-czarny kolor w modny motyw zebry tworzy ciekawą, przyciągającą wzrok całość. Na uwagę zasługują wytrzymałe, a przy tym estetyczne mosiężne okucia. Wykonanie z dbałością o detale sprawia, że smycz będzie towarzyszyła Wam przez długi czas. Doskonale komponuje się z obrożą w tym samym stylu.

Materiał, z którego jest wykonana, to jedwab poliestrowy. Zalecamy pranie ręczne. Możliwe jest pranie w pralce w dodatkowym, bawełnianym woreczku uniemożliwiającym ścieranie się blaszki. Istnieje ryzyko zmiany koloru mosiądzu pod wpływem prania w pralce.

Smycz jest dostępna w dwóch rozmiarach: S (240 cm długości, 1 cm szerokości), M (240 cm długości 2 cm szerokości)

Sprawdź też obroże z tej serii oraz pozostałe gadżety dla psów: miski, legowiska i szelki.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: Smycz Zebra
Materiał: Jedwab poliestrowy, mosiężne okucia
Producent: La Mania Home
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć