Ręcznik Premium Black 30x50

49

Ręcznik Premium Black La Mania otula Twoją skórę jakością, na którą zasługujesz. Wykonany z długowłóknistej 100% bawełny egipskiej o gramaturze 600 g/m². Wykończony elegancką bordiurą. Bardzo przyjemny w dotyku, idealny do codziennego użytkowania. Produkt posiada najbardziej uznany na całym świecie certyfikat OEKO-TEX® STANDART 100 w systemie testowania i certyfikacji surowców, półfabrykatów i gotowych wyrobów włókienniczych na wszystkich poziomach ich przetwarzania. Certyfikat ten daje najwyższa gwarancję jakości produktom tekstylnym.
Przed pierwszym użyciem zalecamy wyprać ręcznik w temperaturze 40°C, dzięki czemu materiał się zagęści. Na produkcie może znajdować się mała niebieska kropka, która znika po praniu.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150763
Materiał: 100% bawełna egipska
Długość: 50
Szerokość: 30

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Ręcznik Premium Black 30x50
49
49