Poduszka Royal Christmas

289

Zaproś La Mania Home do swego domu, w te Święta!

Kochamy Święta Bożego Narodzenia! Kochamy ich atmosferę i niezwykły urok. Kochamy to, jak zmieniają się nasze wnętrza na czas ich trwania. Z największą radością podpowiemy Ci, jak ubogacić oblicze domu, niczym za pstryknięciem palcami. Zobacz tylko, co tym razem dla Ciebie przygotowaliśmy.

Poduszka Royal Christmas

Ozdobna poduszka Royal Christmas przeniesie Cię w świat pachnący świątecznym drzewkiem i domowym piernikiem. W świat monarszych welurów, nie tylko szalenie przyjemnych w dotyku, ale i cieszących oko. I to w sposób niezwykły, wręcz niecodzienny. Kolor kawy z mlekiem, w postaci szlachetnych przeszyć, idealnie dopełnia tu kolor głębokiej czerwieni. Jest to nasza świąteczna propozycja dla wszystkich tych, którzy ubóstwiają otaczać się nietuzinkowymi przedmiotami, pełnymi wdzięku i klasy.

Pielęgnacja

Wyjątkowe przedmioty potrzebują wyjątkowego traktowania. Poduszka Royal Christmas lubi delikatne pranie do 40°C i suszenie w niskich temperaturach. Pralnia i czyszczenie profesjonalne także będą świetnym pomysłem. Czego nie lubi? Nie lubi chlorowania i wybielania.

Życzymy Ci niezwykłych Świąt!

La Mania Home

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549413036
Materiał: 100% welur poliestrowy, wypełnienie 100% poliester
Kraj produkcji: Polska
Długość: 50
Szerokość: 50

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć