Kubek Royal Christmas

109

Świąteczne cuda? La Mania Home!

Tworzenie świątecznej kolekcji malowało na naszych twarzach szerokie uśmiechy. Kochamy ten wyjątkowy czas i to, że możemy zaoferować Ci coś, co umocni i uświetni atmosferę celebrowania. Tak podczas samych Świąt, jak i w każdy kolejny dzień.

Kubek Royal Christmas

Sięgnij po Kubek Royal Christmas, by w pełni rozkoszować się magią Świąt! Powstał on w jednej z polskich fabryk porcelany, której historia sięga XIX wieku. Drukowane metodą sitodruku zdobienia są ręcznie nanoszone na porcelanę, a następnie utrwalane wypiekaniem w piecu.

Kubek Royal Christmas będzie wspaniałym, świątecznym akcentem. Natomiast jego geometryczna dekoracja jest synonimem pięknej codzienności, dzięki czemu kubka nie trzeba chować wraz z bombkami, by czekał na kolejne Święta.

Pielęgnacja

Dbaj o swój nowy, ulubiony kubek, a posłuży Ci przez lata! Postaw na mycie ręczne i nie używaj w mikrofali, bo użyte w dekoracji złoto na tym ucierpi.

Życzymy Ci niezwykłych Świąt!

La Mania Home

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549413050
Wysokość: 8
Materiał: Porcelana
Średnica spodka: 8
Pojemność: 300 ml
Można myć w zmywarce: Nie

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Kubek Royal Christmas
109
109