Koncentrat do prania No.1 Pear Mania

49

Aromat francuskiej gruszki do pielęgnacji Twoich ubrań

Koncentrat do prania tkanin No. 1 z serii Pear Mania zmiękcza tkaniny i nadaje im wyjątkowego aromatu. Jego zapach utrzymuje się na ubraniach przez długi czas. Daj się skusić i udaj się w podróż inspirowaną najpiękniejszymi, wakacyjnymi chwilami – słodyczą i subtelną elegancją pełnej słońca, francuskiej gruszki.

Najwyższa jakość i skuteczność innowacyjnej kompozycji

Skoncentrowane połączenie ekstraktu z bambusa oraz unikatowego kompleksu enzymatycznego zapewni delikatność Twoim ubraniom na długo. Zastosowana w formule mieszanka polimerowa skutecznie zapobiega przebarwieniom oraz utracie koloru. Wysoką skuteczność koncentratu do prania No. 1 Pear Mania gwarantują związki z grupy fosfonianów.

Sposób użycia

Składniki efektywnie i bezpiecznie usuwają plamy zarówno z tkanin syntetycznych, lnianych, jak i bawełnianych – nawet w niskich temperaturach 30-40°C. Dodaj od 30 do 70 ml koncentratu w zależności od stopnia zabrudzenia tkaniny. Przy praniu ręcznym wystarczy 50 ml.

Skład 

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne; < 5%, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, fosfonlany, EDTA i jego sole. Inne: kompozycja zapachowa, enzymy, Pyrithione sodium, Benzisothiazolinone, Hexyl cinnamal, Amyl cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150879
Kraj produkcji: Polska
Materiał: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, < 5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, fosfonlany, EDTA i jego sole
Pojemność: 950 ml

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Koncentrat do prania No.1 Pear Mania
49
49