Kocyk Stripes

Kocyk Stripes to pełne charakteru La Mania akcesorium dla Twojego psa.

Czarne kwadraty łączą się w nim z czarno-białymi pasami i białym logo La Mania. Miękki, łatwy do czyszczenia materiał jest krótko ostrzyżony, co zapobiega wgnieceniom. Rozłóż go w miejscu, gdzie Twój pupil najbardziej lubi leżeć lub nakryj nim sofkę lub legowisko.

Wysokiej jakości tkanina, z jakiej wykonano koc, wymaga odpowiedniego traktowania, by jak najdłużej cieszyć Cię nienagannym wyglądem. Na samym początku użytkowania nie zalecamy prania koca tak, by jego włos mógł prawidłowo się ułożyć. Po praniu koc będzie nieco sztywniejszy – tak jak w przypadku każdej tkaniny, pewnej zmianie ulegnie jego struktura: zbijanie się runa po praniu jest naturalnym procesem, jakiemu podlegają włókna koca. Koc można suszyć w suszarkach bębnowych.

Wyprodukowany w Polsce.

Wysyłka do 5 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549402061
Materiał: 60% Bawełna, 35% Akryl, 5% Poliester
Kraj produkcji: Polska
Długość: 100
Szerokość: 75

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Kocyk Stripes
179
179