Koc Lari Stripes Nude

419

Uświetnij swoje wnętrze z La Manią!

Naszym konceptem jest tworzenie produktów, które zostaną z Tobą na lata, uświetniając otaczającą Cię przestrzeń. Nowoczesny design, ponadczasowa klasa i piękno w czystej formie – to cechy szczególne wszystkich rzeczy, które znajdziesz w naszej ofercie.

Koc Lari Stripes

Koc Lari Stripes jest subtelnym symbolem dobrego smaku. Stonowany, chłodny odcień beżu wraz z łamaną bielą tworzą wyrafinowane lecz neutralne połączenie. Pozwala to na zestawianie go z dowolnymi, ukochanymi przez Ciebie barwami. Koc Lari Stripes jest elegancki i uniwersalny – w najlepszym tego słowa znaczeniu. Zaproś go do swojego wnętrza, aby wraz z Tobą współtworzył domowe ciepło.

Pielęgnacja

Wyjątkowe przedmioty potrzebują wyjątkowego traktowania. Koc Lari Stripes Nude lubi delikatne pranie w trybie eco, w 30°C i suszenie w niskich temperaturach. Pralnia i czyszczenie profesjonalne także będą świetnym pomysłem. Czego nie lubi? Nie lubi suszenia, wybielania i prasowania.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549417331
Materiał: 60% Bawełna, 35% Akryl, 5% Poliester
Kraj produkcji: Polska
Długość: 200
Szerokość: 150

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć