Herbata walentynkowa Tea with Love

99

Mania miłosnych eliksirów trwa!

Miłość do piękna i designu to silne i wspaniałe uczucie, które prowadzi nas przez kolejne kolekcje. Projektując dla Ciebie walentynkową serię wiedzieliśmy, że poza produktami przeznaczonymi do wnętrz, chcemy koniecznie zaserwować Ci miłosny eliksir!

Herbata Tea with Love

Eliksir, który zamknęliśmy w uwodzicielskiej puszce herbaty Tea with Love. Każdy jej łyk rozbudzi w Tobie najlepsze emocje. Poczujesz harmonię smaku i aromatu. Jest to kompozycja suszonych na zimno malin i truskawek, które dzięki specjalnemu procesowi suszenia zachowują swój pyszny i naturalny smak. Wzbogacona suszonymi cząstkami jabłek, hibiskusa i czarnego bzu. Wtórują płatki róży, skórka pomarańczy, liście malin i liofilizowane czerwone porzeczki. Brzmi kusząco?

Wysyłka w ciągu 3 dni.
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549417379
Materiał: hibiskus, kawałki jabłek, czarny bez, płatki róży, liofilizowane maliny i truskawki, skórka dzisiej róży, skórka pomarańczy, liście malin, aromaty, liofilizowane czerwone porzeczki
Gramatura: 140 g

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Herbata walentynkowa Tea with Love
99
99