Dyfuzor L'Admirable 100 ml

189

Dyfuzor L'Admirable La Mania Home zachwyca niepowtarzalnym, orientalnym zapachem, który utrzymuje się przez długi czas, wprowadzając do wnętrza wyjątkową atmosferę. Patyczki zapachowe nasączone są unikalną, autorską kompozycją: ciepły, słodki początek rozwija się w nuty paczuli, cynamonu i goździków, by zakończyć utrzymującym się, zachwycająco bursztynowym zapachem wanilii i geranium.
Dyfuzor o pojemności 100 ml uwalnia zapach od 2 do 3 miesięcy, jeżeli przetrzymywany jest w optymalnych warunkach – w temperaturze 20-22°, bez przeciągów oraz z dala od nasłonecznionych miejsc, takich jak parapet lub obszar nad grzejnikiem. Dyfuzor wyprodukowano w Polsce.

Zalecamy przecieranie suchą szmatką. Patyczki warto regularnie obracać, by nasiąkły i by zapach równomiernie unosił się w pomieszczeniu. Jeśli ich dotkniesz, umyj ręce wodą i mydłem.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150060
Materiał: Szkło, Rattan, Olejek
Kolekcja: L’Admirable
Długość: 6
Szerokość: 5
Wysokość: 8
Pojemność: 100 ml

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Dyfuzor L'Admirable 100 ml
189
189