Pierwsze urodziny La Mania Home
Pierwsze urodziny La Mania Home
Pierwsze urodziny La Mania Home

Za nami pierwszy rok działalności – rok pełen intensywnej pracy, tworzenia zaangażowanej społeczności i przede wszystkim, dzielenia się dobrymi emocjami. W tym czasie wydarzyło się wiele rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni i dzięki którym możemy dalej tworzyć naszą markę oraz wnosić do Twojego wnętrza miłość, radość z bliskości oraz ponadczasowy design. Z miłości do domu Joanny Przetakiewicz i jej syna, Aleksandra, powstała La Mania Home: wierzą oni, że serce domu bije tam, gdzie tętni życie; a siła uczuć nadaje każdej przestrzeni przytulności i sprawia, że świat jest piękniejszy. Zajrzyj razem z nami do kapsuły czasu i zobacz, co udało nam się osiągnąć w ciągu ostatnich 12 miesięcy!Jedenaście kolekcji
Przez ten rok skupialiśmy się na tworzeniu wyjątkowych produktów, którymi przekazujemy DNA naszej marki. Warto wspomnieć choćby o naszej fascynacji szerokimi, czarno-białymi pasami, które umieściliśmy w kolekcji Stripes. W tym czasie udało się nam stworzyć aż 11 autorskich kolekcji pełnych przedmiotów sygnowanych logo La Mania Home, w większości wyprodukowanych w Polsce we współpracy z lokalnymi rzemieślnikami. Znalazły się tam rzeczy z różnych kategorii produktowych: od porcelany i szkła, przez pościel, koce i ozdobne poduszki, po akcesoria dla psów.

Kolekcje, które wypuściliśmy to: Kitchen Life, Milano, Tea Time, St. Tropez, St. Tropez Outdoor, Stripes, Love is Love, Crystal, Dog Collection, Happy Christmas i SPA Time.

Zobacz, co wchodzi w ich skład klikając na odpowiedni link: jesteśmy przekonani, że na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Siedem marek zewnętrznych
Równocześnie do oferty wprowadziliśmy łącznie siedem marek zewnętrznych, które słyną z najwyższej jakości produktów, wyprodukowanych z ponadczasowych materiałów. Pięć z nich to znane w świecie designu firmy: Smeg, Iitala, Arabia Finland, Stackers i Scanpan. Z dwiema nawiązaliśmy bliższą współpracę, której efektem było stworzenie bestsellerowych pozycji z ich portfolio, sygnowanych logo La Mania Home: Koziol i Chrome. Dobierając produkty i firmy do naszego Concept Store, kierowaliśmy się zasadami, stylem i wyjątkowym charakterem, które łączą wszystkie te marki z działalnością LMH.

Jeden showroom
W lutym wprowadziliśmy swoje produkty do butików La Mania – dzięki czemu, każdy klient miał szansę na żywo doświadczyć miękkości koców Lari, zachwycić się zapachem świecy L’admirable, czy zobaczyć odbicia światła w kryształowych kieliszkach Molise. Kolejnym krokiem było otwarcie we wrześniu showroomu La Mania Home w najnowszym, flagowym butiku La Mania przy ul. Moliera 1 w Warszawie. W op-artowej przestrzeni pełnej czarno-białych wzorów i energetycznych kobaltowych plam koloru, znalazły się nasze bestsellerowe kolekcje produktów. Więcej o naszym showroomie przeczytasz w specjalnym, dedykowanym wpisie na blogu.

Trzy inspirujące miasta
Ciągle szukamy nowych inspiracji, po to, aby tworzyć i proponować najpiękniejsze rozwiązania do Twojego domu. W ciągu ostatniego roku udało się nam odwiedzić targii w Mediolanie, Paryżu i Frankfurcie, gdzie dowiadywaliśmy się o trendach na rok 2020 i 2021, najmodniejszych propozycjach projektantów oraz rozwiązaniach pełnych designu. Wierzymy, że warto wykorzystywać okazję i inspirować się tym, co nas otacza każdego dnia.

Jeden urodzinowy kubek
Od momentu powstania La Mania Home przeprowadziliśmy z sukcesem 4 konkursy w social mediach i wyłoniliśmy zwycięzców, którzy zdobyli wyjątkowe nagrody. Jednak jeden z konkursów ma dla nas szczególne znaczenie: ostatni, urodzinowy, gdzie najbardziej kreatywne zgłoszenie zwieńczone zostało produkcją projektu oddającego charakter La Mania Home. Chodzi oczywiście o kubek z okazji 1. urodzin marki, który już możesz kupić w naszym sklepie i razem z nami celebrować nasze święto. Zobacz jak pięknie wygląda!Dziesiątki zaangażowanych osób
La Mania Home byłoby trochę inne, gdyby nie ciężka praca wszystkich osób zaangażowanych w jej działanie. Założycielami i kreatywnymi umysłami, którzy wprowadzają rodzinnę atmosferę są oczywiście Joanna Przetakiewicz i jej syn, Aleksander. Na sukces marki pracuje jednak cały sztab ludzi: dziesiątki pracowników, marketingowców, produktowców i sprzedawców oraz wykonawców: rzemieślników z rodzinnych manufaktur czy twórców przepięknych zdjęć. To jest dobry moment, aby podkreślić, jak bardzo dobra współpraca ma dla nas znaczenie i jak mocno dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do naszego rozwoju.

Tysiące fanów
Tak naprawdę jednak, nie byłoby marki La Mania Home, gdyby nie nasi wspaniali klienci. Możemy pochwalić się prawie 17 000 obserwujących na Instagramie, prawie 20 000 obserwujących na Facebooku, 213 postami w social mediach i tysiącami sprzedanych produktów. Nasze publikacje pojawiły się w Elle Decoration, polskim Vogue, magazynie K MAG, Label Magazine, Werandzie, PLN design, Newsweeku i wielu, wielu innych.Dziękujemy!
Ostatni rok był dla nas niezwykłym czasem pełnym radości, pięknego designu i domowego ciepła. To zaszczyt, że mogliśmy zagościć w domach naszych klientów. Dziękujemy każdemu z osobna za zaufanie i cieszymy się, że w ciągu ostatnich miesięcy zgromadziliśmy taką wspaniałą społeczność, jaką są klienci La Mania Home.

Wypijmy metaforyczną lampkę szampana za nasze kolejne sukcesy i kolejne lata domów pełnych miłości!