Czerń, biel, kobalt i… op-art. Showroom La Mania Home x butik i atelier La Mania: już otwarte!
Czerń, biel, kobalt i… op-art. Showroom La Mania Home x butik i atelier La Mania: już otwarte!
Czerń, biel, kobalt i… op-art. Showroom La Mania Home x butik i atelier La Mania: już otwarte!

La Mania obchodzi w tym roku 10. rocznicę działalności w Polsce, a my... za chwilę rok! Aby rozszerzyć luksusowe doświadczenie zakupowe z internetu na offline, zdecydowaliśmy się umieścić sporą część naszej oferty w nowym butiku w Warszawie, w prestiżowej lokalizacji na ul. Moliera 1.Op-artowe zakupy
Nowoczesne, graficzne wnętrze w czarno-białe pasy, które są charakterystycznym symbolem marki La Mania Home, utrzymane zostało w op-artowej stylistyce i wzmocnione mocnymi plamami koloru. Dzięki temu, prezentowane przez nas produkty otrzymują abstrakcyjne tło, co podkreśla ich wyjątkowość. Od samego progu zależy nam, aby przenieść Cię do naszego świata i oddać w pełni charakter marki La Mania Home. Chcemy wprowadzić dobrą energię do Twoich zakupów i sprawić, że będziesz czuć się komfortowo. Mamy nadzieję, że doświadczysz tego wszystkiego odwiedzając nasz sklep stacjonarny!Oferta showroom
W showroomie znajdziesz nasze flagowe kolekcje: począwszy od klasycznej Stripes w czarno-białe pasy, przez iskrzącą się blaskiem kryształu Molise, po inspirowaną włoską architekturą, graficzną porcelanę Milano.

Poznasz zapach naszych sojowych świec zamkniętych w kryształowych szklankach, dotkniesz miękkich koców i poduszek, odkryjesz pełnię radości przy kolorowych produktach St. Tropez. Na miejscu kupisz także dodatki z kolekcji Dog Collection: smycze, obroże i kocyki.

W ofercie stacjonarnego butiku znajdują się nie tylko nasze bestsellery, ale również wszystkie nowości, np. szkatułkę Stripes w czarno-białe pasy, wyściełaną welurem, ze świecą sojową w środku.

Pamiętaj, że nasza obsługa jest zawsze obok, by Ci pomóc i doradzić. A jeżeli szukasz prezentu na szczególną okazję, na pewno dobierze dla Ciebie coś wyjątkowego i pięknie zapakuje to na prezent!


Butik i atelier La Mania
Poza showroomem z naszymi flagowymi produktami, znajdziesz tam również butik La Mania z kolekcjami ubrań i dodatków. Część butiku będzie również pełniła funkcję atelier, w którym krawcowe uszyją na zamówienie kreacje made-to-measure z aktualnych i poprzednich kolekcji La Mania.


Wystrój wnętrz
Za wystrój wnętrz nowego butiku La Mania odpowiada Aleksandra Zawistowska oraz Boris Kudlička, światowej sławy scenograf, architekt, który współpracował z najbardziej prestiżowymi wydarzeniami i miejscami na mapie świata. Od 2009 do 2018 roku współprowadził pracownię architektoniczną WWAA, z którą zaprojektował między innymi wnętrza hotelu Raffles Europejski w Warszawie oraz Restaurację Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Od dwóch lat pod marką Boris Kudlička with Partners zajmuje się projektowaniem wnętrz, rezydencji i luksusowych komercyjnych obiektów użytku publicznego w Polsce i zagranicą, takich jak m.in. Pałac Małachowskich w Nałęczowie oraz Al Sadd SPA w Katarze.

Przyjdź, dotknij naszych produktów, poczuj ich piękno i… zachwyć się. Zapraszamy!

Adres: Moliera 1, Warszawa
Telefon: +48 885 040 888

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek 10:00-20:00
Sobota 11:00-19:00