Prześcieradło z gumką LMH 160x200

229

Prześcieradło z satynowanej bawełny dzięki swojej gramaturze 130g/m2 jest niezwykle delikatne i przyjemne w dotyku. Pozwala skórze oddychać, co wpływa na poprawienie jakości snu. Na prześcieradle znajduje się eleganckie, charakterystyczne logo La Mania Home.
Prześcieradło pakowane jest w worek wykonany ze ścinków, co pozwala na zmniejszenie ilości produkowanych odpadów. Jeżeli masz materac wyższy niż standardowy o wysokości 17 cm, na przykład ortopedyczny, specjalistyczny lub kontynentalny, proponujemy wybór większego prześcieradła o wymiarach 200x220 cm. Dzięki temu możesz zawinąć je pod spód materaca, tak, by prześcieradło lepiej go obejmowało.
Zalecamy pranie w temperaturze 40 stopni oraz nie stosowanie detergentów z chlorem.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549411872
Materiał: Bawełna satynowa
Kolekcja: Hampton
Kraj produkcji: Polska
Długość: 200
Szerokość: 160

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć