Udekoruj choinkę w stylu La Mania Home
Udekoruj choinkę w stylu La Mania Home
Udekoruj choinkę w stylu La Mania Home

Przepiękna, mieniąca się choinka to często główny punkt świątecznego programu. To wokół niej zbiera się cała rodzina przyozdabiając ją migoczącymi lampkami i bombkami. Szczególnie według najmłodszej części rodziny ozdób choinkowych nigdy za dużo, a im więcej przeróżnych dekoracji do powieszenia, tym większa radość wszystkich zaangażowanych! W tym roku niech Twoja choinka rozbłyśnie blaskiem najwyższej klasy wraz z ręcznie malowanymi bombkami z kolekcji Happy Christmas.

Głęboka, tradycyjna czerwień
Ciepłe, szkarłatne kolory to ikona zimowych świąt, a choinka przystrojona czerwonymi ozdobami dodaje wnętrzu charakterystycznego, świątecznego klimatu. Pomyśl o ręcznie malowanych przez polskich rzemieślników bombkach, które rozbłysną na Twojej choince brokatowym blaskiem. Modele Caro Red, Zigzag Red i LMH Red kręcąc się radośnie na świątecznym drzewku zachwycą domowników swoim niezwykłym urokiem.

Kunsztowna zieleń
Charakterystyczny, zielony ostrokrzew i jemioła, która jest symbolem zakochanych to ikony tych radosnych, zimowych Świąt. Zieleń również często gości w polskich domach w postaci różnych świątecznych ozdób. Niech Twój świat zawiruje z zakręconymi bombkami Spiral Green, roziskrzy się wraz wzorami magicznych Caro Green, lub rozpromieje z bombkami z logiem La Mania Home LMH Green.

Klasyczna czerń z dodatkiem złota
Trendem ostatnich lat są monochromatyczne ozdoby, które pasują do każdego wystroju. Odkryj wyjątkowe połączenie głębokiej czerni z rozświetlającym złotem, które wypełni pomieszczenie swoim wyrafinowanym stylem wśród migających światełek. Oprócz przepięknych bombek Zigzag Black i Caro Black zachwyć się kompletem dwóch bombek Stripes, które będą estetycznym elementem świątecznej kreacji.

Zaszalej z kolorami
Łącz ze sobą różne kolory bombek La Mania Home i stwórz swój własny, unikatowy design, który będzie tworzyć spójną i wysublimowaną całość. Do swojego dzieła dorzuć kolorowe lub monochromatyczne światełka, które migocząc będą na nowo rozświetlać blask Twojej brokatowej kompozycji.