Odkryj magię wielkanocnego stołu
Odkryj magię wielkanocnego stołu
Odkryj magię wielkanocnego stołu

Okres Wielkanocny kojarzy się przede wszystkim z budzącą się do życia przyrodą, kwitnącymi kwiatami i ciepłem chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Chcemy, aby ten czas był wyjątkowy – w końcu święta, choć co roku te same, za każdym razem przynoszą nam wyjątkowe wspomnienia pełne troski i pozytywnej energii. Zaczaruj swój wielkanocny stół z La Mania Home i stwórz niepowtarzalny, wielkanocny klimat we własnym domu.Na początek... główna dekoracja

W Święta Wielkanocne ważne są wspólne rozmowy, które najczęściej odbywają się przy pięknie przystrojonym stole. Jak uczynić go wyjątkowym?
Postaw na elegancki obrus Stripes Emerald w kolorze głębokiej zieleni z delikatnym, złotym zdobieniem. Do tego dodaj zielony bieżnik Strada Green lub bardziej kontrastującą opcję – beżową podkładkę Linen Beige. Baw się kompozycjami kolorystycznymi i postaw pierwszy krok w drodze do wyjątkowej stylizacji wielkanocnego stołu.

Postaw na kolorową porcelanę

Barwne naczynia dodadzą dynamiki i rozświetlą świąteczną zastawę wprowadzając pozytywną energię. Warto zwrócić uwagę na kolekcję porcelanowych naczyń Stripes, które charakteryzują się szerokimi pasami i ręcznie wykonanym złoceniem. Cała kolekcja pozostawia duże pole do popisu: zestawy akcesoriów występują w wielu kolorach takich jak delikatne Powder Pink, soczyste Yellow, głębokie Blue i klasyczne Black. Kolekcja Stripes idealnie współgra z kieliszkami i szklankami Spiral, które przyciągają wzrok swoją spiralną fakturą i delikatnym, złotym zdobieniem, nakładanym ręcznie przez polskich rzemieślników.

Wielkanocne dodatki w nowej odsłonie

Czym byłaby Wielkanocna stylizacja bez tradycyjnych dekoracji w postaci pięknie zdobionych jajek? W tym roku pochylmy się nad ozdobami świątecznymi w zupełnie nowej odsłonie, która dopełnią całą kompozycję i wprowadzą powiew świeżości do pomieszczenia. Zastawę stołową uatrakcyjni dekoracja wielkanocna Eggs marki Bloomingville, występująca w dwóch rozmiarach i kolorach – złotym i srebrnym. Dom i ogród dodatkowo urozmaicą biało-złote jajka Deco Eggs, które dzięki sznureczkowi można powiesić w dowolnym miejscu. Gotowa stylizacja zachwyci wszystkich gości!

Celebruj każdą chwilę

Święta Wielkanocne to czas, w którym cieszymy się nawet z drobnych rzeczy: uśmiechu dziecka, czułego przytulenia partnera, oraz leniwego popołudnia spędzonego wśród najbliższych. Uczyń ten czas szczególnie wyjątkowym – z drobną pomocą La Mania Home wprowadź do swojego domu świąteczny klimat pełen radości i ciesz się każdą wspólnie spędzoną chwilą!