Zastawa stołowa dla 6 osób Timeless

Luksusowy komplet porcelany z czarną i złotą obwódką to połączenie tradycji i nowoczesnego designu. Komplet składa się z 18 elementów - 6 talerzy obiadowych, 6 głębokich i 6 deserowych. Perfekcyjnie wykonany, inspirowany marką La Mania, wnosi do wnętrza śmiałą elegancję. Misterny złoty brzeg talerzy jest ręcznie malowany przez rzemieślników z polskiej fabryki, którzy tworzą porcelanę z największą dbałością o detale.

Wyprodukowano w Polsce.

Wysyłka do 7 dni Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 160308125001
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Porcelana
Kolekcja: Timeless
Można myć w zmywarce: Nie
Można korzystać z kuchenki mikrofalowej: Nie

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
+
Czym się wyróżnia nasza porcelana?
1. Najwyższa jakość.
Wiele miesięcy szukaliśmy produktu, który spełniałby nasze wymagania i służył Ci przez lata. Chcieliśmy, aby wszystko było najlepszej jakości - materiał, wykończenie i wzornictwo.
2. Tworzone przez polskich rzemieślników.
Porcelana produkowana jest z pasji do najwyższej jakości wzornictwa, w polskiej fabryce z tradycjami.
3. Luksusowe detale.
Płynne złoto wokół brzegu zastawy jest nakładane ręcznie i podwójnie wypalane, co zwiększa jakość i wytrzymałość porcelany La Mania Home.
Zastawa stołowa dla 6 osób Timeless
890
890