Ultra lekkie kieliszki do wina Universal 2 szt.

209

Zestaw 2 kieliszków do wina to niezwykle ponadczasowy i elegancki produkt prosto z niemieckiej huty szkła Spiegelau. Wykonane z najlżejszego i najcieńszego szkła wyprodukowanego maszynowo na świecie. Surowiec doskonałej jakości, bez dodatku ołowiu, o unikalnym połysku. Zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Produkty wyprodukowane w kooperacji z La Mania Home przez jedne z najbardziej znanych na świecie hut szkła użytkowego i ozdobnego, z prawie 200-letnią tradycją. Pojemność kieliszków do wina to 550 ml. Zobacz również inne dostępne w naszym sklepie kieliszki, szklanki do kawy, szklanki do drinków, kieliszki do wina oraz kieliszki kryształowe.

Więcej informacji
Kod Produktu: 4003322298977
Kraj produkcji: Niemcy
Materiał: Szkło kryształowe
Pojemność: 550 ml
Można myć w zmywarce: Tak

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Ultra lekkie kieliszki do wina Universal 2 szt.
209
209