Toster classic KitchenAid Black

479
Czarny toster Classic marki KitchenAid to niezbędny element wyposażenia Twojej kuchni. Wyprodukowany w USA, elegancki, wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada Aż pięć trybów opiekania i przycisk bajgiel, który zmniejsza moc po jednej stronie elementów grzewczych. Toster jest wyposażony w manualny podnośnik kromek, który ułatwia wyciąganie nawet najmniejszych kawałków pieczywa. Szerokie otwory i samocentrujące się ramki idealnie dopasują się zarówno do cienkich, jak i grubych kromek. Uniwersalny design doskonale wpisuje się w każdy typ wnętrza. Zalecamy przecieranie wilgotną szmatką. Połącz Toster z pozostałymi akcesoriami z kolekcji Kitchen Aid i odkryj nowe oblicze Twojej kuchni.
Wysyłka do 5 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5413184400453
Materiał: Metal
Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Toster classic KitchenAid Black
479
479