Talerz Stripes Powder Pink 32 cm

199
Duży talerz Powder Pink Stripes to połączenie tradycji i radosnego, nowoczesnego designu. Sygnowany logiem La Mania Home. Malowany w szerokie, pudroworóżowe i białe pasy, ozdobiony detalem w postaci misternie malowanego złotego brzegu.

Wyprodukowane w Polsce: w większości procesu ręcznie, przy pełnej współpracy z renomowaną fabryką porcelany. Logowany od spodu czarnym napisem La Mania Home i czerwonym napisem made with love. Każdy talerz zapakowany jest w czarne opakowanie prezentowe ze złotym napisem. Zalecamy mycie ręczne talerzyków.

Talerze z kolekcji Stripes wyglądają najlepiej po połączeniu ze sobą kilku różnych ornamentów. Pozwól ponieść się włoskiemu stylowi i... swojej fantazji!

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 160208561502
Materiał: Porcelana
Kolekcja: Stripes Powder Pink
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Talerz Stripes Powder Pink 32 cm
199
199