Szklany pojemnik CIRCUS S Alessi

Cena promocyjna 149 Regular Price 157

Szklany pojemnik do przechowywania Circus od włoskiej marki Alessi to nuta dziecięcej fantazji w Twojej kuchni. Został wykonany ze szkła i metalu, a cyrkowy wzór został naniesiony metodą sitodruku. Szczelna pokrywka chroni produkty przed wilgocią i dostępem powietrza, dzięki czemu można w nim przechowywać produkty bez strachu o zepsucie. Estetyka silnie nawiązuje do cyrkowego namiotu, co czyni pojemnik wyjątkowym i przykuwa wzrok. Jego wysokość to 13 cm, średnica 10,5 cm, a pojemność 0,5 L. Produkt przystosowany do mycia w zmywarce. Połącz go z innymi akcesoriami kuchennymi w La Mania Home i ciesz się stylowym wystrojem w swoim domu.

Wysyłka do 4 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 8003299402977
Wysokość: 13
Średnica: 10,5 cm
Materiał: Szkło, Metal
Kraj pochodzenia: Włochy
Producent: Alessi
Pojemność: 0,5 l
Można myć w zmywarce: Tak

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Szklany pojemnik CIRCUS S Alessi
Cena promocyjna 149 Regular Price 157
-5%
Cena promocyjna 149 Regular Price 157
-5%