Szkatułka ze świecą stripes

Szkatułka ze świecą Stripes to produkt, który wprowadzi atmosferę elegancji do Twojego domu. Baza wykonana z drewna lakierowanego na wysoki połysk, ozdobiona jest złotymi okuciami i logo na spodzie wieczka oraz wykończona wewnątrz welurem. Czarno-białe pasy nakładane są ręcznie przez Świeca z wosku sojowego ma zapach różowego pieprzu, kwiatu pomarańczy i gruszki, który rozwinie się w nuty kawy, jaśminu, gorzkiego migdału i lukrecji, po to, aby finiszować wanilią, paczulą, cedrem i drzewem kaszmirowym. W celu palenia świecy, rekomendujemy jej wcześniejsze wyjęcie ze szkatułki i zagaszenie przed ponownym włożeniem.

Wyprodukowano w Polsce.

Instrukcja użytkowania świecy:

Maksymalny zalecany jednorazowy czas palenia świecy to 3 godziny. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm. 

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 990113680001
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Wosk sojowy, Drewno, Porcelit
Kolekcja: Stripes
Długość: 12
Szerokość: 12
Wysokość: 11

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Szkatułka ze świecą stripes
419
419