Szkatułka Wide Stripes

Cena promocyjna 287 Regular Price 359

Szkatułka to praktyczna dekoracja, która wprowadzi elegancję do Twojego wnętrza. Powstała na indywidualne zamówienie, La Mania Home. Wykonana jest z płyty mdf w czarnym i białym kolorze, ze wzorem w szerokie pasy na pokrywie szkatułki. Od wewnątrz wykończona jest czarnym welurem, wytłaczanym w logo La Mania Home.

Szkatułka idealnie nadaje się do przechowywania Twoich ulubionych drobiazgów i wszystkich małych przedmiotów, takich jak np. biżuteria. Pięknie wpisze się w każde wnętrze – możesz postawić ją na toaletce, w garderobie, lub na konsolce.

Wymiary to 250x120x80 mm.

Zalecamy przecieranie suchą ściereczką. Sprawdź więcej akcesoriów dekoracyjnych, które odmienią wygląd Twoich wnętrz. Zobacz dostępne w naszym sklepie świece zapachowe, dyfuzory, klasyczne ramki do zdjęć, świeczniki, oryginalne tace i wiele innych, wysokiej jakości produktów.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 351013680018
Materiał: MDF
Kraj produkcji: Chiny
Długość: 25
Szerokość: 12
Wysokość: 8

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Szkatułka Wide Stripes
Cena promocyjna 287 Regular Price 359
-20%
Cena promocyjna 287 Regular Price 359
-20%