Świeczka Royal Christmas

129

Zmysłowy aromat pełen ciepła

Biała świeca Royal Christmas uwodzi pudrowo-słodkim aromatem już od pierwszego spotkania. Lawenda, mirra i skóra tworzą wyjątkowo przyjemną aurę, która muska zmysły i otula harmonią. Orientalny finisz zapewniają egzotyczne nuty oud, fasolki tonka, ambry oraz wanilii. Zanurz się w zapachu Royal Christmas i odkryj zupełnie nowy wymiar relaksu.

Odkryj świeczkę Royal Christmas

Świeca wykonana jest z białego, błyszczącego szkła i zapakowana jest w białe pudełko, zdobione złotymi napisami. Subtelny zapach Royal Christmas rozchodzi się w pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Sposób użytkowania

Zalecamy przecieranie suchą szmatką. Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, najlepiej 1-1,5 godziny. Zapobiega to tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie, gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549413180
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło, Wosk sojowy
Gramatura: 180 g

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć