Świeca zapachowa Galamos Bursztyn Kaszmir Bergamotka

Cena promocyjna 103 Regular Price 129

Limitowana wersja wegańskich świec sojowych Galamos Bursztyn Kaszmir Bergamotka to podróż do świata naturalnych aromatów. Świeca została wykonana ręcznie z naturalnego wosku sojowego z drewnianym knotem. Kolorowy susz zatopiony w białym wosku nadaje romantycznego charakteru i niepowtarzalnego wyglądu każdej ze świec. Połączenie zmysłowego bursztynu, otulającego kaszmiru i świeżej bergamotki poprawią humor oraz pozwolą Ci się zrelaksować.

Świeca sprzedawana jest bez czarnej kokardki.

Zapach jest intensywny pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Sposób użytkowania:

Świece sojowe palą się 50% czasu wolniej niż świece tradycyjne, dzięki czemu dłużej możemy się nimi cieszyć

Zasady bezpieczeństwa przy paleniu świec:

Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, najlepiej 1-1,5 godziny, to zapobiega tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot

Sprawdź również inne produkty, które wniosą nowe zapachy do Twojego domu: dyfuzory, pałeczki zapachowe, świece zapachowe w szkle oraz akcesoria przydatne do rytuału palenia świec.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 740401325002
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło
Pojemność: 220 ml
Czas palenia: 55 h

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca zapachowa Galamos Bursztyn Kaszmir Bergamotka
Cena promocyjna 103 Regular Price 129
-20%
Cena promocyjna 103 Regular Price 129
-20%