Świeca zapachowa Galamos Bursztyn Kaszmir Bergamotka

139

Limitowana wersja wegańskich świec sojowych Galamos Bursztyn Kaszmir Bergamotka to podróż do świata naturalnych aromatów. Świeca została wykonana ręcznie z naturalnego wosku sojowego z drewnianym knotem. Kolorowy susz zatopiony w białym wosku nadaje romantycznego charakteru i niepowtarzalnego wyglądu każdej ze świec. Połączenie zmysłowego bursztynu, otulającego kaszmiru i świeżej bergamotki poprawią humor oraz pozwolą Ci się zrelaksować.

Świeca sprzedawana jest bez czarnej kokardki.

Zapach jest intensywny pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Sposób użytkowania:

Świece sojowe palą się 50% czasu wolniej niż świece tradycyjne, dzięki czemu dłużej możemy się nimi cieszyć

Zasady bezpieczeństwa przy paleniu świec:

Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, najlepiej 1-1,5 godziny, to zapobiega tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot

Sprawdź również inne produkty, które wniosą nowe zapachy do Twojego domu: dyfuzory, pałeczki zapachowe, świece zapachowe w szkle oraz akcesoria przydatne do rytuału palenia świec.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 740401325002
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło
Pojemność: 220 ml
Czas palenia: 55 h

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć