Świeca zapachowa Galamos Bergamotka Jaśmin Piżmo

Cena promocyjna 109 Regular Price 129

Wegańska świeca sojowa Bergamotka&Jaśmin&Piżmo to podróż do świata naturalnych aromatów. Świeca została wykonana ręcznie i z miłością, a naturalny wosk sojowy i drewniany knot pozwalają aż na 55 godzin palenia.

Zapach jest intensywny pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Sposób użytkowania:

Świece sojowe palą się 50% czasu wolniej niż świece tradycyjne, dzięki czemu dłużej możemy się nimi cieszyć

Zasady bezpieczeństwa przy paleniu świec:

Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, najlepiej 1-1,5 godziny, to zapobiega tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot

Połączenie delikatnego jaśminu, zmysłowego piżma i świeżej bergamotki wprowadza w dobry nastrój i roztacza aurę relaksu. Migoczący delikatnie płomień i wyjątkowe zapachy idealnie sprawdzą się podczas nastrojowego wieczoru.

Więcej informacji
Kod Produktu: 740101330001
Kraj produkcji: Polska
Kraj pochodzenia: Polska
Materiał: Szkło
Wysokość: 13
Średnica: 10 cm
Pojemność: 220 ml
Czas palenia: 55 godzin

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca zapachowa Galamos Bergamotka Jaśmin Piżmo
Cena promocyjna 109 Regular Price 129
-16%
Cena promocyjna 109 Regular Price 129
-16%