Świeca zapachowa czarna OSLO

139

Podróż po świecie zapachu

Świeca zapachowa Oslo to inspirująca podróż pełna kontrastów. Została wykonana z wosku sojowego i zamknięta w czarnym szkle. Aromatyczny, drzewny zapach zawdzięcza nutom figi, bluszczu, cyklamenu, hiacynta, irysa, marchewki, cedru i bursztynu.

Poznaj świecę Oslo

Waga świecy to 250 g. Zapakowana jest w czarne, ozdobne pudełko. Zapach jest intensywny w pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Sposób użytkowania

Zalecamy przecieranie suchą szmatką. Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, najlepiej 1-1,5 godziny. Zapobiega to tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot. Maksymalny zalecany jednorazowy czas palenia to 3 godziny. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie, gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm.

Wysyłka do 5 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150015
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło
Kolekcja: Miasta
Gramatura: 250 gr netto bez szkła
Czas palenia: 50 h

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca zapachowa czarna OSLO
139
139