Świeca Vanilla

Świeca La Mania Home o intensywnym zapachu wanilii to luksusowa obietnica odprężającego wieczoru. Zniewalająca zmysły wanilia rozwija się dzięki szczypcie głogu, mleka i kokosa. Waniliowe nuty spowijają Twoje wnętrze intensywnymi olejkami zapachowymi, tworząc wyjątkową atmosferę na długo. Świeca z wosku parafinowego zamknięta jest w przezroczystym szkle produkowanym w Polsce, brandowana elegancką etykietą La Mania Home. Świeca o gramaturze 250g

Wyprodukowano w Polsce.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 130101325001
Materiał: Wosk parafinowy
Kolekcja: Vanilla
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
+
Home Fragrance Touch Of La Mania
+
Home Fragrance Touch Of La Mania
+
+
Świecznik 18cm Cugna
Czym wyróżniają się nasze zapachy?
1. Najwyższa jakość.
Poświęciliśmy wiele miesięcy, aby znaleźć produkty spełniające nasze wymagania. Chcieliśmy przekazać Ci jakość i luksus, na jakie zasługujesz.
2. Wyjątkowe zapachy.
Seria świec i dyfuzorów La Mania Home to oryginalne zapachy, które przenikając Twoje wnętrze, w pełni oddają moc i temperament kobiety La Manii.
3. Luksusowe wzornictwo.
Nasze zapachy zamknięte są w eleganckim czarnym lub białym szkle. Dzięki temu pasują do klasycznych, minimalistycznych i eklektycznych wnętrz.
Świeca Vanilla
39
39