Świeca Stripes II

Cena promocyjna 149 Regular Price 199

Świeca Stripes II to elegancki dodatek do wnętrza w klasycznym designie La Mania Home. Zamknięta w szkle w ręcznie malowane czarne i białe pasy, dzięki czemu każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Naturalny wosk sojowy pachnie na początku nutami labdanum, które przechodząc przez wyczuwalne liści paczuli, zmieniają się w głęboki zapach wanilii, bursztynu i skóry. Po spaleniu świecy, szkło można ponownie wykorzystać: sprawdzi się idealnie jako mały wazon lub osłonka na doniczkę.

Instrukcja użytkowania świecy:

Maksymalny zalecany jednorazowy czas palenia świecy to 3 godziny. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm. 

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 190601380003
Materiał: Szkło, Wosk sojowy
Kolekcja: Stripes
Kraj produkcji: Polska
Szerokość: 12
Wysokość: 12

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca Stripes II
Cena promocyjna 149 Regular Price 199
-25%
Cena promocyjna 149 Regular Price 199
-25%