Świeca Sandal Wood

Świeca La Mania Home o orientalnym zapachu drzewa sandałowego to luksusowa obietnica odprężającego wieczoru. Nasza świeca zrobiona jest z naturalnego wosku sojowego, który spala się lepiej i mocniej niż świece parafinowe. Dzięki temu, drzewny zapach spowija Twoje wnętrze intensywnymi olejkami zapachowymi, tworząc na długo wyjątkową atmosferę. Świeca z wosku sojowego zamknięta jest w czarnym, matowym szkle. Nie dymi, jest bezpieczna dla środowiska i biodegradowalna.

Wyprodukowano w Polsce.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 190101380001
Materiał: Wosk sojowy
Kolekcja: Sandal Wood

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
+
Home Fragrance Touch Of La Mania
+
Home Fragrance Touch Of La Mania
+
+
Świecznik 18cm Cugna
Czym wyróżniają się nasze zapachy?
1. Najwyższa jakość.
Poświęciliśmy wiele miesięcy, aby znaleźć produkty spełniające nasze wymagania. Chcieliśmy przekazać Ci jakość i luksus, na jakie zasługujesz.
2. Wyjątkowe zapachy.
Seria świec i dyfuzorów La Mania Home to oryginalne zapachy, które przenikając Twoje wnętrze, w pełni oddają moc i temperament kobiety La Manii.
3. Luksusowe wzornictwo.
Nasze zapachy zamknięte są w eleganckim czarnym lub białym szkle. Dzięki temu pasują do klasycznych, minimalistycznych i eklektycznych wnętrz.
Świeca Sandal Wood
89
89