Świeca Sandal Wood

Świeca La Mania Home o orientalnym zapachu drzewa sandałowego to luksusowa obietnica odprężającego wieczoru. Nasza świeca zrobiona jest z naturalnego wosku sojowego, który spala się lepiej i mocniej niż świece parafinowe. Dzięki temu, drzewny zapach spowija Twoje wnętrze intensywnymi olejkami zapachowymi, tworząc na długo wyjątkową atmosferę. Świeca z wosku sojowego zamknięta jest w czarnym, matowym szkle. Nie dymi, jest bezpieczna dla środowiska i biodegradowalna.

Wyprodukowano w Polsce.

Instrukcja użytkowania świecy:

Maksymalny zalecany jednorazowy czas palenia świecy to 3 godziny. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm. 

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 190101380001
Materiał: Wosk sojowy
Kolekcja: Sandal Wood
Gramatura: 180 gr
Czas palenia: 32 h

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
+
+
+
+
Czym wyróżniają się nasze zapachy?
1. Najwyższa jakość.
Poświęciliśmy wiele miesięcy, aby znaleźć produkty spełniające nasze wymagania. Chcieliśmy przekazać Ci jakość i luksus, na jakie zasługujesz.
2. Wyjątkowe zapachy.
Seria świec i dyfuzorów La Mania Home to oryginalne zapachy, które przenikając Twoje wnętrze, w pełni oddają moc i temperament kobiety La Manii.
3. Luksusowe wzornictwo.
Nasze zapachy zamknięte są w eleganckim czarnym lub białym szkle. Dzięki temu pasują do klasycznych, minimalistycznych i eklektycznych wnętrz.