Świeca Panna Cotta

109

Świeca Panna Cotta to słodkie nuty zapachowe, które zabierają Cię w egzotyczną podróż. Jeżyna, skórka bergamotki i śliwa japońska rozwijają się w kwiaty frangipani, narcyza i moreli, aby zamknąć kompozycję różowym kakao, paczulą, wanilią i piżmem. Nasza świeca zrobiona jest z naturalnego wosku sojowego, który spala się lepiej i mocniej niż świece parafinowe, otulając dom zapachem na dłużej. Świeca zamknięta jest w białym, matowym szkle; jest bezpieczna dla środowiska i biodegradowalna.

Wyprodukowano w Polsce.

Sposób użytkowania:

Świece sojowe palą się 50% czasu wolniej niż świece tradycyjne, dzięki czemu dłużej możemy się nimi cieszyć. Maksymalny zalecany jednorazowy czas palenia świecy to 3 godziny. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm. 

Zasady bezpieczeństwa przy paleniu świec:

Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, najlepiej 1-1,5 godziny, to zapobiega tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 190101325001
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Wosk sojowy
Pojemność: 180 g.
Czas palenia: 36 h.

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca Panna Cotta
109
109