Świeca No.4 Put a ring on it

99

Świeca z wosku sojowego Put a ring on it to niezwykła podróż do zmysłowej krainy inspirujących zapachów, które otulą Ciebie i Twój dom. Zapach otwiera się słodyczą mandarynki przełamaną cytrusami i kwiecistą bergamotką. Następnie rozwija się i przechodzi w owocowe nuty gruszki, ananasa i mięty wzbogacone o świeżość konwalii. Na końcu zapach przyciąga intymnością bursztynu, piżma i drzewa cedrowego.

Świeca zamknięta jest w szkle ozdobionym złotym, astronomicznym motywem, który zabierze Cię aż do gwiazd. Doskonale komponuje się z eleganckim, nowoczesnym wystrojem salonu, sypialni lub łazienki. Gramatura świecy to 220g, dzięki czemu czas palenia wynosi 44h.

Sprawdź inne ozdoby uświetnione detalami astronomicznymi i powiązanymi z tajemniczą, mistyczną stroną piękna – mgiełki zapachowe, kubki czy woski zapachowe.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 190501325001
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło, Wosk sojowy
Kolekcja: Astrologia
Gramatura: 220 g
Czas palenia: 44h

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca No.4 Put a ring on it
99
99