Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Sprawdź naszą politykę prywatności.
Świeca No.4 Put a ring on it
Świeca z wosku sojowego Put a ring on it to niezwykła podróż do zmysłowej krainy inspirujących zapachów, które otulą Ciebie i Twój dom. Zapach otwiera się słodyczą mandarynki przełamaną cytrusami i kwiecistą bergamotką. Następnie rozwija się i przechodzi w owocowe nuty gruszki, ananasa i mięty wzbogacone o świeżość konwalii. Na końcu zapach przyciąga intymnością bursztynu, piżma i drzewa cedrowego.
Świeca zamknięta jest w szkle ozdobionym złotym, astronomicznym motywem, który zabierze Cię aż do gwiazd. Doskonale komponuje się z eleganckim, nowoczesnym wystrojem salonu, sypialni lub łazienki. Gramatura świecy to 220g, dzięki czemu czas palenia wynosi 44h.
Sprawdź inne ozdoby uświetnione detalami astronomicznymi i powiązanymi z tajemniczą, mistyczną stroną piękna – mgiełki zapachowe, kubki czy woski zapachowe.
Kod Produktu: 5905090150152 |
---|
Kraj produkcji: Polska |
Materiał: Szkło, Wosk sojowy |
Kolekcja: Astrologia |
Gramatura: 220 g |
Czas palenia: 44h |
Wysyłka
W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych.
Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności
Zwroty
Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.