Świeca No.3 Shoot for the Stars

109

Poczuj kosmiczną energię

Świeca z wosku sojowego Shoot for the Stars to niezwykła podróż do zmysłowej krainy inspirujących zapachów, które otulą Ciebie i Twój dom. Zapach otwiera się owocową nutą czarnej porzeczki, kwaśnymi cytrusami i czystkiem ladanowym. Następnie rozwija się i przechodzi w głębokie aromaty róży, słodką malinę i świeżą konwalię. Na końcu zapach przeistacza się w piżmo, drzewo sandałowe i kuszącą brzoskwinię.

Nierozłączny duet: styl i jakość

Świeca zamknięta jest w szkle ozdobionym złotym, astronomicznym motywem, który zabierze Cię aż do gwiazd. Doskonale komponuje się z eleganckim, nowoczesnym wystrojem salonu, sypialni lub łazienki. Gramatura świecy to 220g, dzięki czemu czas palenia wynosi 44h.

Sposób pielęgnacji

Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, a najlepiej palił się 1-1,5 godziny. Zapobiega to tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150145
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło, Wosk sojowy
Kolekcja: Astrologia
Gramatura: 220 g
Czas palenia: 44 h

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć