Świeca No.1 You are the sun

99

Świeca z wosku sojowego You are the sun to niezwykła podróż do zmysłowej krainy inspirujących zapachów, które otulą Ciebie i Twój dom. Zapach otwiera się owocową, świeżą nutą czerwonej porzeczki i cytryny. Później rozkwita w nim róża osłodzona konwalią i maliną, a na końcu przeistacza się w subtelną brzoskwinię, urozmaiconą drzewem sandałowym i piżmem.

Świeca zamknięta jest w szkle ozdobionym złotym, astronomicznym motywem, który zabierze Cię aż do gwiazd. Doskonale komponuje się z eleganckim, nowoczesnym wystrojem salonu, sypialni lub łazienki. Gramatura świecy to 220g, dzięki czemu czas palenia wynosi 44h.

Sprawdź inne ozdoby uświetnione detalami astronomicznymi i powiązanymi z tajemniczą, mistyczną stroną piękna – mgiełki zapachowe, kubki czy woski zapachowe

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 190401325001
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło, Wosk sojowy
Kolekcja: Astrologia
Gramatura: 220 g
Czas palenia: 44 h

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca No.1 You are the sun
99
99