Świeca No.1 You are the sun

109

Poczuj słoneczny blask

Świeca z wosku sojowego You are the sun to niezwykła podróż do zmysłowej krainy inspirujących zapachów, które otulą Ciebie i Twój dom. Zapach otwiera się owocową, świeżą nutą czerwonej porzeczki i cytryny. Później rozkwita w nim róża osłodzona konwalią i maliną, a na końcu przeistacza się w subtelną brzoskwinię, urozmaiconą drzewem sandałowym i piżmem.

Nierozłączny duet: styl i jakość

Świeca zamknięta jest w szkle ozdobionym złotym, astronomicznym motywem, który zabierze Cię aż do gwiazd. Doskonale komponuje się z eleganckim, nowoczesnym wystrojem salonu, sypialni lub łazienki. Gramatura świecy to 220g, dzięki czemu czas palenia wynosi 44h.

Sposób pielęgnacji

Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, a najlepiej palił się 1-1,5 godziny. Zapobiega to tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150121
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło, Wosk sojowy
Kolekcja: Astrologia
Gramatura: 220 g
Czas palenia: 44 h

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca No.1 You are the sun
109
109