Salaterka Black Stripes

329

Okrągła salaterka w pasy to sposób na to, by odświeżyć swoją kuchnię lub jadalnię w niebanalny sposób. Eleganckie, szerokie pasy to charakterystyczny element ozdobny kultowej kolekcji Stripes.

Staranne zdobienia ze złota wieńczące salaterkę zostały naniesione ręcznie przez polskich rzemieślników. Salaterka doskonale komponuje się z zastawą w kolorze białym, ale również ciekawie urozmaici stół na którym dominują inne kolory. Najwyższej jakości porcelana, z której ją wykonano, będzie służyła Ci przez długie lata.

Średnica salaterki wynosi 26 centymetrów.

Zalecamy mycie ręcznie delikatnym detergentem, tak, by na jak najdłużej zachować blask zastawy.

Sprawdź również inne elementy kolekcji Stripes: talerze, cukiernice, wazony oraz dekoracyjne świece, które uświetnią Twój stół.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150756
Materiał: Porcelana
Kolekcja: Stripes
Kraj produkcji: Polska
Szerokość: 26

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć