Rondel z pokrywą 1,7L Pro IQ

769

Rondel z pokrywą marki Scanpan z kolekcji Pro IQ to niezbędnik w każdej kuchni. Wykonany jest z najwyższej jakości, trwałych materiałów: aluminium pokrytego ceramiczno-tytanową powłoką oraz stali satynowej. Powłoka pozwala na smażenie bez tłuszczu oraz bezpieczne korzystanie z metalowych akcesoriów w trakcie gotowania. Pokrywa ze szkła hartowanego posiada otwory odprowadzające parę. Rondel możesz stosować na wszystkich rodzajach kuchenek (elektrycznych, gazowych i indukcyjnych oraz w piekarniku - również z żaroodporną pokrywką (do 260°C). Wszystkie produkty z kolekcji Pro IX są całkowicie bezpieczne: wolne od związków perfluorowanych oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu. Uwaga: rondla nie należy myć w zmywarce.

Wysyłamy do 5 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 83421108807
Producent: Scanpan
Materiał: Szkło, Stal nierdzewna, Aluminium, Ceramika
Kraj pochodzenia: Dania
Pojemność: 1,7 l
Indukcja: Tak
Można myć w zmywarce: Nie
Można używać w piekarniku: Tak
Pokrywka: Tak

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć