Ręcznik premium black

49

TIP!

Przed pierwszym praniem warto namoczyć ręczniki w zimnej wodzie na przynajmniej dobę. Czemu ma służyć ten zabieg? W tym czasie w wodzie rozpuści się nadmiar barwnika. W dobrze namoczonych ręcznikach otwierają się włókna bawełniane, z których jest zrobiony, a to bezpośrednio wpływa na chłonność ręczników. Następnie przy ciemnych kolorach zalecamy przed pierwszym użyciem 3 krotne wypranie ręcznika bez płynu do płukania. w temp. 40-60 °C

Ręcznik premium Black otula Twoją skórę miłością, na którą zasługujesz. Wykonany z najwyższej jakości, długowłóknistej 100% bawełny egipskiej o gramaturze 600 g/m². Wykończony elegancką bordiurą. Bardzo przyjemny w dotyku, idealny do codziennego relaksu w domowym zaciszu. Dostępny w trzech rozmiarach i dwóch kolorach: białym i czarnym. Sprawdź również inne produkty z naszej kolekcji SPA Time i pozwól sobie prawdziwie odpocząć.

Wyprodukowany w Polsce.

Wysyłka do 5 dni roboczych
Więcej informacji
Kod Produktu: Ręcznik premium black
Materiał: 100% bawełna egipska
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Warianty produktu Ręcznik premium black
Otwarty
49
49