Ręcznik premium black

49

Przed pierwszym praniem warto namoczyć ręczniki w zimnej wodzie na przynajmniej dobę. Czemu ma służyć ten zabieg? W tym czasie w wodzie rozpuści się nadmiar barwnika. W dobrze namoczonych ręcznikach otwierają się włókna bawełniane, z których jest zrobiony, a to bezpośrednio wpływa na chłonność ręczników. Następnie przy ciemnych kolorach zalecamy przed pierwszym użyciem 3 krotne wypranie ręcznika bez płynu do płukania. w temp. 40-60 °C

Produkt posiada najbardziej uznany na całym świecie certyfikat OEKO-TEX® STANDART 100 w systemie testowania i certyfikacji surowców, półfabrykatów i gotowych wyrobów włókienniczych na wszystkich poziomach ich przetwarzania. Certyfikat ten daje najwyższa gwarancję jakości produktom tekstylnym.

Ręcznik premium Black otula Twoją skórę miłością, na którą zasługujesz. Wykonany z najwyższej jakości, długowłóknistej 100% bawełny egipskiej o gramaturze 600 g/m². Wykończony elegancką bordiurą. Bardzo przyjemny w dotyku, idealny do codziennego relaksu w domowym zaciszu. Dostępny w trzech rozmiarach i dwóch kolorach: białym i czarnym. Sprawdź również inne produkty z naszej kolekcji SPA Time i pozwól sobie prawdziwie odpocząć.

Wyprodukowany w Polsce.

Wysyłka do 5 dni roboczych
Więcej informacji
Kod Produktu: Ręcznik premium black
Materiał: 100% bawełna egipska
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Warianty produktu Ręcznik premium black
Otwarty
49
49