Prześcieradło z gumką LMH 220x200

269

Prześcieradło z satynowanej bawełny dzięki swojej gramaturze 130g/m2 jest niezwykle delikatne i przyjemne w dotyku. Pozwala skórze oddychać, co wpływa na poprawienie jakości snu. Na prześcieradle znajduje się eleganckie, charakterystyczne logo La Mania Home.
Prześcieradło pakowane jest w worek wykonany ze ścinków, co pozwala na zmniejszenie ilości produkowanych odpadów. Wymiary to 220x200 cm. Jeżeli jednak masz materac o mniejszych rozmiarach, ale wyższy niż standardowy o wysokości 17 cm, na przykład ortopedyczny, specjalistyczny lub kontynentalny, proponujemy wybór tego właśnie rozmiaru prześcieradła. Dzięki temu możesz zawinąć je pod spód materaca, tak, by prześcieradło lepiej go obejmowało. Prosimy prać w temperaturze 40 stopni bez detergentów z chlorem.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549402092
Materiał: Bawełna satynowa
Kolekcja: Hampton
Kraj produkcji: Polska
Długość: 200
Szerokość: 220

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć