Poduszka antyalergiczna LMH

189

Antyalergiczna poduszka z włóknem bambusa to doskonała propozycja dla wszystkich alergików i osób, którym szczególnie zależy na bezpieczeństwie i naturalności materiałów. Wypełnienie poduszki stanowi najwyższej jakości włókno syntetyczne nasączone miąższem bambusa. Jego unikatowa budowa sprawia, że materiał przepuszcza powietrze i reguluje temperaturę. Dodatkowo świetnie absorbuje wilgoć z otoczenia umożliwiając łatwe jej odparowanie, a to wszystko przy niespotykanej miękkości tkaniny. Co istotne, bambus jest nie tylko bardzo wytrzymały, ale również przewiewny jak bawełna. Alergicy, osoby z małymi dziećmi i wszyscy, którym zależy na dobrym zdrowiu docenią, że włókno potrafi eliminować około 70% bakterii ze swojej powierzchni.

Poduszka dostępna jest w dwóch rozmiarach 50 x 60 cm oraz 70 x 80 cm. Poszycie wykonano ze 100% bawełny, a wypełnienie z wysokiej jakości włókna nasączonego miąższem bambusa. Poduszka wykończona jest elegancką lamówką – bizą w kolorze białym. Twardość poduszki – średnia.

Dobierz do poduszki pościel LMH albo pościel Classy.

Sprawdź też inne, antyalergiczne produkty z naszej oferty: kołdry, poduszki w innych rozmiarach, a także ekskluzywne kołdry i poduszki puchowe.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: Poduszka antyalergiczna LMH
Materiał: Syntetyczny wkład
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Warianty produktu Poduszka antyalergiczna LMH
Otwarty
189
189