Podkładka Verdure White

Podkładka Verdure White to dodatek do wnętrz, który powstał w zgodzie z naturą. Jej bazą jest len, który przepuszcza powietrze lepiej niż inne materiały, wchłania wilgoć, odpycha zanieczyszczenia i jest hipoalergiczny. Częste pranie lnu uszlachetnia go, dzięki czemu staje się bardziej miękki i gładki w dotyku. Sposób farbowania lnu jest w 100% naturalny: jasny odcień jest naturalnie bielony.

Produkty lniane lub z dodatkiem lnu należy prać max w temp 30 stopni i nie suszyć w suszarkach bębnowych. Powinno się je prasować wilgotne na najwyższej możliwej temperaturze.

Tę podkładkę możesz łączyć z szarą, mniejszą podkładką Verdure Gray, zrobioną z juty: razem wyglądają naprawdę wyjątkowo.

Wyprodukowano w Polsce.

Więcej informacji
Kod Produktu: 370511425001
Materiał: 100% len naturalnie bielony
Kraj produkcji: Polska
Długość: 50
Szerokość: 35

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Podkładka Verdure White
149
149