Podkładka na stół Black&White

99

Podkładka na stół Black&White to klasyczny dodatek w stylu La Mania Home, który nada charakteru każdej celebracji jedzenia. Posiada szerokie czarno-białe paski, dzięki czemu pasuje zarówno do eleganckiej zastawy i uroczystych kolacji, jak i do codziennych wspólnych posiłków. Wykonana jest z wodoodpornego, opatentowanego tworzywa, które zabezpiecza Twój stół przed niespodziewanymi wypadkami. Wymiary to 36 cm x 54 cm. Jest niezwykle praktyczna w użytkowaniu. Podkładki są sygnowane logo La Mania Home i produkowane w Polsce. Sprawdź inne nasze produkty, które odmienią wygląd Twojej jadalni: obrusy, bieżniki, zastawy stołowe, porcelanowe filiżanki i kubki.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 790411499901
Materiał: Tworzywo sztuczne
Kraj produkcji: Polska
Długość: 36
Szerokość: 54

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Podkładka na stół Black&White
99
99