Wosk do kominków Limonka&Mech

39

Natchnij się dzięki leśnej świeżości i cytrusowej energii

Perfumowany wosk do kominków zapachowych Limonka & Mech to podróż do świata naturalnych aromatów. Wyraziste zapachy wprowadzą Cię w dobry nastrój i roztoczą w Twoim domu aurę relaksu. Niepowtarzalnego wyglądu dodają kwiaty zatopione w białym, sojowym wosku.

Stań po ekologicznej stronie mocy

Wosk sojowy topi się w dużo niższej temperaturze niż parafina, dzięki czemu lepiej uwalnia zapachy i minimalizuje ryzyko poparzenia. Dodatkowo jest surowcem naturalnym, odnawialnym i biodegradowalnym. Stanowi też doskonałą alternatywę dla olejków eterycznych. Nie posiada knota, więc aby wydobyć z niego aromat, umieść go w specjalnym kominku zapachowym, rozgrzej i ciesz się wyjątkowymi zapachami, które wypełnią Twój dom.Czas nieprzerwanego palenia wosku wynosi około 25 godzin. Wymiary to: szerokość 6 cm, wysokość 1,5-2 cm. Wosk został wykonany ręcznie w Polsce: jest w 100% wegański i ekologiczny.

Sposób pielęgnacji

W przypadku kontaktu z ciałem lub inną powierzchnią, topniejący wosk jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt oraz przyjazny dla skóry. W przypadku zabrudzeń woskiem ubrań lub powierzchni, możesz usunąć je przy pomocy wody z mydłem.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150336
Materiał: Wosk sojowy
Długość: 6
Wysokość: 1
Gramatura: 30 g

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Wosk do kominków Limonka&Mech
39
39