Patera 21 cm Luxory Art

249

Patera Luxory Art to oryginalny, pełen charakteru dodatek z limitowanej kolekcji zaprojektowanej przez La Mania Home.

Ceramiczna patera w odcieniach szarości i ecru została odlana i ozdobiona ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. Jej średnica wynosi 27,3 cm, a wysokość 10 cm.

Zalecamy mycie ręczne. Paterę możesz włożyć do piekarnika z maksymalną temperaturą 300°C, pamiętaj jednak, aby podgrzewać i chłodzić ją równomiernie. Ceramika nie powinna być poddawana szybkim zmianom temperatur, inaczej może pęknąć.

Patera świetnie współgra z pozostałymi ceramicznymi naczyniami z kolekcji Luxory: talerzem śniadaniowym, talerzem obiadowym, kubkiem, miską do zupy, misą i brytfanną.

Aby podkreślić naturalny wygląd swojego wnętrza, dobierz również tekstylia, takie jak serwetki, podkładki, obrus, bieżnik, poduszki dekoracyjne, czy koc.

Wysyłka do 5 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 760509899901
Materiał: Ceramika
Kolekcja: Luxory
Kraj produkcji: Polska
Wysokość: 10

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Patera 21 cm Luxory Art
249
249