Patelnia Pro IQ

645

Patelnia marki Scanpan z kolekcji Pro IQ to niezbędnik w każdej kuchni. Dostępna w trzech rozmiarach, wykonana z najwyższej jakości, trwałych materiałów: aluminium pokrytego ceramiczno-tytanową powłoką oraz stali satynowej. Powłoka pozwala na smażenie bez tłuszczu oraz bezpieczne korzystanie z metalowych akcesoriów w trakcie gotowania. Patelnię możesz stosować na wszystkich rodzajach kuchenek (elektrycznych, gazowych i indukcyjnych oraz w piekarniku. Wszystkie produkty z kolekcji Pro IX są całkowicie bezpieczne: wolne od związków perfluorowanych oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu. Uwaga: patelni nie należy myć w zmywarce.

Wysyłamy do 5 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: Patelnia Pro IQ
Producent: Scanpan
Materiał: Stal nierdzewna, Aluminium, Ceramika
Kraj pochodzenia: Dania
Indukcja: Tak
Można myć w zmywarce: Nie
Można używać w piekarniku: Tak

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Warianty produktu Patelnia Scanpan Pro IQ
Otwarty
645
645