Parasol Pied de Poule

369

Luksusowy, duży parasol Pied de Poule to stylowy i praktyczny dodatek od La Mania Home , który urozmaici Twoje stylizacje na deszczowe dni. Czarno-biała czasza w modną pepitkę oparta jest na nowoczesnej konstrukcji z podwójnym ożebrowaniem z lekkiego włókna fiberglass. Parasol składany jest do środka - ten system sprawia, że ewentualna wilgoć zostaje zatrzymana wewnątrz czaszy, dzięki czemu można uniknąć zachlapania wnętrza domu lub samochodu. Parasol rozkłada się ręcznie, a składa automatycznie, przy pomocy przycisku w rączce.

Wymiary to: średnica czaszy 105 cm, długość po złożeniu 79,5 cm.

Dzięki wykorzystaniu bardzo modnego, ponadczasowego wzoru pepitki parasol stanowi doskonałą ozdobę sam w sobie. Dzięki temu, że może stać samodzielnie, bez oparcia, jest doskonałą, a przy tym praktyczną ozdobą przedpokoju. Sprawdź również inne produkty La Mania Home ozdobione biało-czarnymi wzorami, które urozmaicą wnętrze Twojego domu."

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 840522299902
Kolekcja: Pied de Poule
Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Parasol Pied de Poule
369
369